Reklamlar
03 Ekm 22:28Rüya tabirleri

Ruya tabirleri-C Harfi

Rüya tabirleri sayfamızın b harfi : Uyurken gördüğünüz rüyaların b harfi ile baslayan kelimelerin rüya yorumları anlamları sizler için asağıdaki gibi sıraladık.

CACIK

Rüyada cacıkla ilgili bir sey görmek basınızdan geçecek bir olay yüzünden üzüntü duyacağınıza isaret eder.

 

CADDE

Rüyada cadde görmek size zarar verecek is yapacağınıza isarettir. Bir caddede yürümek sorunların üstesinden gelerek mutlu olacağınıza yorumlanır. Caddeden ayrılmak içinde bulunduğunuz zor durumları atlatacağınız anlamına gelir.

 

CADI

Rüyada cadı görmek kendisinin dısında olusan bir problemle karısıp, zor durumda kalınacağına isarettir. Bir tartısma veya kavgaya karısacağınız anlamına da gelir.

 

CAM

Rüyada kırık bir cam görmek önemli olmayan sorunlara isarettir. Camı kendisinin kırması hayatında çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir. Cam parçasından bakmak, büyük düs kırıklığına ve is yasamında basarısızlığa yorumlanır. Cam satmak yasamda tutturulan düzenin bozulmasıyla sıkıntılı günler yasamaya isarettir. Kırık cam eslerden birinin ölümüne; cam temizlemek hem aile hem de is yasamının düzene girmesi demektir.

 

CAMBAZ

Bir sanatta basarı elde etmek demektir. Kendisini cambaz olarak gören kisi çevresindekileri aldattığını zanneder.

 

CAMİ

Rüyada cami veya mescit görmek yapılan islerde basarı kazanacağına arzuların gerçekleseceğine isaret eder.

 

CAN SIKINTISI

Kendinizi canı sıkkın görmek zor günlerin biraz daha süreceğini ancak, sonrasında rahata ereceğinizi isaret eder. Birisinin sizin canınızı yaktığını görmek size acı bir haber geleceği anlamına gelir.

 

CANAVAR

yeni olay ve haberlere, duygularınızla yaklastığınıza yorumlanır. Olaylar karsısında duygusal davranmamalı içgüdülerinizle hareket etmemelisiniz daha mantıklı olmalısınız demektir.

 

CASUS

Rüyada casus görmek iyiye yorulmaz. Casus olmak sabır göstermediğinizden islerinizin bozulmasına ve aklınızın baska islerle mesgul olduğuna isarettir. Bir casusla karsılasmak huzura kavusmak için insanlardan uzak olacağınız bir yerlere yolculuğa çıkmaya yorulur. Casusa sır söylemek arkadaslarınızdan birisinin arkanızdan konustuğuna delalettir.

 

CEHENNEM

Rüyada cehennem görmek ve aile içi huzursuzluk belirtir. Cehennemde olduğunu görmek, bir kisinin sizi kötülük yapmak için kıskırtacağı anlamına gelir. Böylece, para durumunuz bozulacak hem de psikolojiniz sarsılacak demektir.

 

CEKET

Rüyada yeni ceket iyi bir fırsat demektir. Bu rüyayı görenler güzel bir ise girer. Ceketinin söküldüğünü görmek is değisikliğini belirtir. Ceketin aniden yırtılması isten hemen para kazanılacağına isarettir. Ceket çıkarmak iste ve çevrede değisikliği belirtir.

 

CELLAT

Kendisine ahlaksızlığı is edinmis kötü kimsedir. Hastalık nedeniyle üzüntüye ve acıya ya da emellerinizin gerçeklesmeyeceğine isarettir. Aileden birisinin yada çevrenizden bazılarının kötülük pesinde kostuğunun habercisidir. Cellat bası gördüyseniz çok temkinli olmanız gerekir.

 

CENAZE

Rüyada cenaze görmek iyidir. Bir cenaze gören kisi uzun zamandır haber alamadığı biriyle karsılasır demektir. Cenazeye katılan kisi hayatında güzel bir yenilikler yapar anlamındadır. Kendi tabutunu görmek ise mal ve para kazanılacağının haberidir.

 

CENNET

Sizi seven yardımınıza kosan iyi dostlara sahipsiniz demektir. Eğer sağlığınız bozuksa ya da sıkıntı çekiyorsanız, yakında durumunuz düzelecek anlamına gelir. Cennete girmek mutlu ve rahat bir hayat, cennetten kovulmaksa rahatsızlık demektir. Cennet melekleriyle konusmak isinizde iyi bir yere sahip olarak iyi bir evlilik anlamına da gelir.

 

CEP

Yakınlarda bir hırsızlık olayı olacağına isarettir.

 

CEPHE

Yasamınızda zorluklarla karsılasacaksınız ancak bu zorluklar kısa süreli olacak demektir.

 

CERRAH

Dertlerinizden sıyrılacaksınız demektir.Cerrah sizi tedavi ediyorsa iyi bir insanla tanısacağınıza ve bu insandan çok büyük destek göreceğinize isarettir.

 

CESARET

Yılmadan uğrasmaya sonunda basarı geleceğine yorulur.

 

CESET

Yakınlarınızdan birinin ölümüne isarettir.

 

CEVİZ

Rüyada ceviz yemek para kazanmak demektir. Ceviz toplamak aile yasantınızın mutlu olmasının belirtisidir. Çürük ceviz birisinin sizi kandırılacağını belirtir. Ceviz ağacı: kötü ve açgözlü bir adamla karsılasacağınıza yorulur. Ceviz ağacından düsmek ise basınız belaya girecek ancak kurtulacaksınız anlamına gelir.Ceviz koparmak mecburi bir seyahat nedeniyle sevdikleriniz ayrı kalacağınız anlamındadır. Kurumus ceviz ağacı para durumunuzun bozulacağını isaret eder. Ceviz ağacı yıkılırsa yakınlardan boyu uzun birisinin ölümünü haber verir.

 

CEYHAN NEHRİ

Rüyada Ceyhan nehrini görmek güzel yorumlanır. Zenginliğe, berekete kavusmaya, üzüntülerden ve dertlerden kurtulmaya isarettir.

 

CEYLAN

Evlilik,muyluluk,güzellik zarafet ve aska isarettir.Ceylan vurmak:bir kadının avucuna düsmek,ormanda ceylan görmek:sonu hüsran olan karsılıksız aska yorumlanır.Ceylan sürüsü görmek: yeni bir ise atılacağınıza isarettir.

 

CEZA

Uzun süredir gösterdiğiniz çabalarınız sonucunda isleriniz düzeleceğine ya da çok değer verdiğiniz birisinin hatıralarının hiçbir zaman kalbinizden silinmeyeceğine isarettir.

 

CEZVE

Rüyada cezve görmek dedikodu, asılsız ve kötü söz demektir. Cezve bakırsa bu dedikodulardan sonra müjdeli bir haber gelebilir anlamındadır.

 

CIMBIZ

Rakip durumunda olduğunuz kisilere karsı becerileriniz sayesinde üstünlük sağlayacağınız demektir.

 

CIRCIR BÖCEĞİ

Uluorta konusmalarınız sizi tartısmalı ortamlara girmenize sebep olacak demektir. Cırcır böceğini öldürmek ise, yüksek bir mevkiye isarettir.

 

CIRCIR

Hedeflerinize ulasacağınızı ifade eder.

 

CIVA

Yarım kalmıs bir isiniz olduğuna gönül islerinizde basarısızlığa uğrayacağınıza yorulur. Cıva almak emellerinize ulasamayacağınızı belirtir. Barometrede cıvayı yüksek görmek ticaret hayatınızda, islerinizde basarı kazanacağınıza isarettir.Alçak görmek ise tam tersi anlamına gelir. Cıva içmek gizi bir olayın insanlar tarafından öğrenilmesi demektir. Cıva satmak sıkıntılarınızı çevrenizdekilere baskalarına yansıtmaktır.

 

CİLVE

Size yapılıyorsa:gerçeklestiremeyeceğiniz bir is için yalan söylemek, siz yapıyorsanız ise, birilerine özlem duyuyorsunuz demektir.

 

CİNAYET

Cinayet islediğinizi görürseniz, zor günler geçireceğiniz ve bütün islerinizde hüsrana uğrayacaksınız demektir. Eğer kendinizi savunmak için cinayet islediyseniz, is hayatınızda basarılar kazanacağınız, yükseleceğiniz anlamındadır.

 

CİN

Hileci asağılık bir kisiyi belirtir. Cin çarpması haram bir mal edilmesine ve büyülerle uğrasılmasına yorumlanır. Evde cin görmek evinize ve malınıza kötülük geleceğine isarettir. Cinden yardım istemek çesitli maceralara atılma isteğinde olduğunuzu isaret eder.

 

CİNSEL İLİŞKİ

Rüya gören erkekse amaçlarına kavusup, isinde ilerleyeceğine; rüya gören kadınsa sıkıntılı bir dönem geçireceği, ancak temkinli dikkatli olursa tekrar huzura ereceğine isarettir.

 

CİRİT

Hayatınız basarılarla dolu olacak bu sayede mutluluğunuz artacağı anlamındadır.

 

CİVCİV

Rüyada yumurtadan civciv çıktığı görülürse yasamınıza renk katacak değisimlere hazırlanıyorsunuz demektir. Kümeste veya bahçede görülürse berekete ve kısmete isarettir.

 

CUMHURBAŞKANI

Umduğunuzdan da fazla mutlu olacaksınız demektir.

 

CÜCE

Rüyada cüce görmek arzularınızın olacağına, dertlerinizi azalacağına, ummadığınız kazançlar elde edeceğinize isarettir.

 

CÜMBÜŞ

Güzel günlerin sona erdiğinin zor bir döneme girildiğinin, büyük sıkıntılar çekileceğinin; ama bir süre sonra tekrar rahata kavusulacağının haberini verir. Cümbüsten dönmek beladan kurtulmak demektir. Cümbüse davetli olmak ise aslında davet edenlerin kötü niyetli olduğu bu nedenle da tedbirli olmanız gerektiğini isaret eder.

 

CÜZDAN

Cüzdan bulmak maddi veya manevi açıdan kazanç sağlayacağınıza isaret eder. İçi para dolu cüzdan bulmak ise, sansınızın arttığı döneme isaret eder.Cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir dostunuzla kavga edeceğiniz anlamına gelir.

 

CÜZZAM

Sıkıntılarınız sona erecek, artık yasamınız rahatlık ve huzur içinde olacağına isarettir.

Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kodu girin: